Умови користування сайтом («Умови»)

Згода з Умовами користування Сайтом

Ласкаво просимо на веб-сайт www.detralex.ua

Користуючись цим Сайтом, Ви підтверджуєте, що прочитали ці Умови користування і зобов’язуєтесь виконувати наведені тут правила. Звертаємо Вашу увагу, що невід’ємною частиною Умов є Положення щодо обробки персональних даних..

Зміст цих Умов може змінюватися, тому ми рекомендуємо регулярно їх переглядати.

Якщо Ви не згодні з Умовами, будь ласка, не користуйтеся цим Сайтом.

Загальна інформація

Розпорядником та адміністратором цього Сайту є ТОВ «Серв’є Україна» («Компанія «Серв’є»).

Права інтелектуальної власності

Загальна структура, а також програмне забезпечення, тексти, зображення (як анімовані, так і неанімовані), оригінальні ідеї (ноу-хау) та всі інші елементи, які складають Сайт, є виключною власністю компанії СЕРВ’Є та зберігаються відповідно до діючого законодавства у сфері інтелектуальної власності. Повне або часткове відтворення цього Сайту будь-якими засобами без спеціального дозволу компанії СЕРВ’Є забороняється та розцінюватиметься як незаконне використання.

Уся інформація, матеріали, опубліковані на Сайті, захищені авторським правом відповідно до законодавства України та міжнародного авторського права і знаходяться у володінні або користуванні компанії СЕРВ’Є або сторони, яка є постачальником такої інформації, матеріалів.

Знаки для товарів та послуг (товарні марки), які належать групі компаній СЕРВ’Є та партнерам компанії СЕРВ’Є, а також логотипи, які представлені на сайті, є зареєстрованими торговими марками. Отже, будь-яке відтворення, повне або часткове, таких торгових марок та/або логотипів без спеціального дозволу правовласника заборонено.

Зміст Сайту

Компанія Серв’є надає інформацію про лікарський засіб Детралекс®: склад, спосіб застосування, показання до застосування, наводить дані проведених клінічних досліджень.

Обмеження відповідальності

Незважаючи на те що компанія СЕРВ’Є докладає усіх зусиль для перевірки інформації, яка публікується на Сайті, СЕРВ’Є не може нести відповідальності, гарантувати точність, повноту та завжди своєчасне оновлення змісту Сайту та інформації на Сайті.

Також компанія СЕРВ’Є не несе відповідальності у разі помилки, відсутності доступу до інформації та/або наявності вірусів на Сайті, втручання у роботу Сайту третіх осіб, що викликають несправність Сайту, а також будь-яку шкоду внаслідок використання або невикористання Сайту/інформації Сайту (включаючи будь-яку шкоду від вірусів, які можуть потрапити у комп’ютер).

Інформація, розміщена на Сайті, надається «як вона є», без будь-яких гарантій, прямих або непрямих.

Розпорядження Сайтом

Компанія СЕРВ’Є має право розпоряджатися Сайтом у будь-який спосіб, який прямо не заборонений законодавством України. Зокрема, компанія СЕРВ’Є на власний розсуд у будь-який час може заборонити або обмежити доступ до Сайту – як загальний (наприклад, для мети технічного обслуговування), так і певних відвідувачів.

Посилання

Сайт може містити інформацію, яка надається третіми особами, або посилання на інші веб-сайти у мережі Інтернет. Посилання на Сайті на інші ресурси у мережі Інтернет, зокрема, ресурси наших партнерів, було створено після отримання попереднього спеціального дозволу.

Утім, Компанія СЕРВ’Є не має можливості контролювати, тому не несе відповідальності за інформацію, що розміщується третіми особами, або інформацію, яка розміщується на інших сайтах у мережі Інтернет, на які є посилання на Сайті.

Користувачі та відвідувача Сайту не мають права створювати гіперпосилання на цей Сайт без попередньої однозначної згоди компанії СЕРВ’Є.

Збір даних

На цьому Сайті Компанія СЕРВ’Є може збирати Ваші персональні дані. Ваші персональні дані, що вводяться на цьому сайті, призначені для сервісів Компанії СЕРВЄ, які відповідають на Ваші запитання. Інформація про Вашу IP-адресу призначена для персоналу, який опрацьовує таку інформацію та зберігає конфіденційність.

Крім того, для покращення сервісів, які надаються цим Сайтом, Сайт використовує cookies.

Будь ласка, ознайомтеся з Положенням щодо обробки персональних даних.

Додаткова інформація

За будь-якою додатковою інформацію, будь ласка, звертайтеся у ТОВ «Серв’є Україна».

Контакти:
ТОВ «Серв’є Україна»

вул. Набережно-Хрещатицька, 41
Київ, Україна, 04070

Телефон: 8 044 490-34-41,
факс: 8 044 490-34-40

Редакція від 08.09.2017